Ігрове крісло Defender Rock – це чудовий вибір для геймерів, які прагнуть організувати стильне та комфортне ігрове середовище.
Високоякісна дихаюча екошкіра забезпечує відмінну циркуляцію повітря. М’яке та пружне наповнення крісла робить його зручним для щоденного користування, а металева рама і міцна хрестовина - надійним та довговічним.
Виробник подбав про здоров’я спини користувачів – знімні подушки для шийного та поперекового відділів хребта підтримують її в безпечному положенні при сидінні. Підлокітники з м'якою поліуретановою поверхнею надаватимуть надійну опору для ваших рук під час гри.
Ергономічний дизайн крісла Defender Rock дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки та висоту крісла відповідно до потреб користувача. Висувна підставка під ноги дозволить швидко відновити сили після складної роботи чи напруженої гри.
П’ять міцних та маневрених коліщат діаметром по 50 мм роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Конструкція крісла Defender Rock розрахована на вагу до 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 80 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Червоний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 76 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 17 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал роликів | пластик |
| Межа нахилу спинки | 135° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 66 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 44 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Тип механізму | газ-ліфт |
- Ціна: 5 569 ₴




