Підніміть свій ігровий досвід на новий рівень з геймерським кріслом AndaSeat Kaiser 4. Крісло оснащене інноваційною підтримкою попереку з чотирма рівнями регулювання та вмонтованою діафрагмою, що регулюється по висоті та об'єму. Це забезпечує максимальну підтримку та комфорт під час сидіння. За допомогою швидкого потягування за важіль ви можете розблокувати систему підтримки попереку, щоб вона відповідала вашій позі на різних глибинах сидіння. Вона вільно реагує на ваші рухи, коли не заблокована, і забезпечує міцну підтримку, коли заблокована.
5D підлокітники дозволяють повністю регулювати положення рук. Магнітна подушка для голови містить міцну, еластичну піну з ефектом пам’яті та зберігає вашу голову прохолодною навіть під час запеклих ігрових баталій.
Високоякісна інноваційна екошкіра стійка до плям і легко очищується, а також має довговічність та відповідає стандартам OEKO-TEX та RoHS. Таким чином, ви можете швидко прибрати розлиту каву, крихти від закусок або сліди від домашніх тварин за допомогою вологої серветки. Матеріал шкіри Kaiser 4 розроблений, щоб протистояти вицвітанню кольору та витримувати знос.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 139 см |
| Гарантія | 24 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 26.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 52.5 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Максимальний зріст користувача | 210 см |
| Маса крісла | 34.2 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 135° |
| Налаштування підголівника | Да |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 20 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 46 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 54 х 51 см |
| Тип механізму | Multi-Functional Tilt |
| Ширина області плечей | 57 см |
- Ціна: 28 663 ₴










