Стильний сімейний комп'ютер
Моноблок Lenovo IdeaCentre 24IRH9 оснащений усім необхідним, щоб створити простір для сімейного відпочинку та перевірки стану робочих справ. Багатозадачність забезпечують продуктивні компоненти, яскравий дисплей демонструє чітку картинку, а вишуканий дизайн IdeaCentre 24IRH9 пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
Менше рамок
Біля яскравого IPS-екрана діагоналлю 23.8 дюйма зручно збиратися на перегляд фільмів і телешоу всією родиною. Насолоджуйся чітким і контрастним зображенням з роздільною здатністю Full HD на дисплеї Lenovo IdeaCentre 24IRH9 з майже непомітними бічними сторонами рамки.
Підключити все необхідне
USB-порти, роз'єми RJ-45 і HDMI розташовані на задній панелі Lenovo IdeaCentre. Кабельний колектор, вбудований у підставку, дасть змогу акуратно зібрати шнури від клавіатури та миші, що входять до комплекту, і від інших пристроїв.
Підключити моноблок до інтернету легко бездротовим способом - ПК оснащений модулем Wi-Fi стандарту 802.11ax. 5.0MP-камера дозволить використовувати додаток для відеодзвінків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC233-CG |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 |
| Вага (кг) | 6 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 431 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 192 |
| Додатково | TPM-модуль;бездротова зарядка зовнішніх пристроїв |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x USB 3.2 Gen2 Type А;1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;1 х Audio combo port;2 x USB 2.0;2 х HDMI;1 x RJ45 |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 135 Вт |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт пам'яті | PC5-41600 |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.5 |
| Частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 540 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | є |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1315U |
- Ціна: 34 434 ₴








