Thin A15 B7V
Потужні блискавки сяють у небі, паруючі дракони виринають із гір, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають, щоб їх відкрили. Thin A15 стане ідеальним супутником у вашій подорожі! Знаменитий тонкий корпус тепер представлений у новому кольорі «космос-сірий» із покращеним обладнанням. Використовуйте всю міць та занурюйтесь у світ ігор швидко й вільно з Thin A15!
Процесор AMD Ryzen
Ласкаво просимо в нову еру продуктивності. Серія AMD Ryzen відкриває швидкість «Zen 3+» для геймерів і творців із чистою потужністю для будь-якої гри чи робочого процесу на цифровій ігровій арені.
Відеокарта NVIDIA 40-ї серії
Відеокарти NVIDIA серії GeForce RTX 40 для ноутбуків використовуються в найшвидших пристроях для ігор та творчої роботи. Деталізовані віртуальні світи з трасуванням променів і прорив у продуктивності завдяки інтелектуальній технології NVIDIA DLSS 3 – усе це можливе завдяки високоефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace. Крім того, ці відеокарти оснащені комплексом технологій Max-Q, які оптимізують енергоспоживання, продуктивність, рівень шуму і час автономної роботи.
Холодно та тихо
Точне налаштування забезпечує помітно тихішу роботу та менше нагрівання під навантаженням, що дозволяє легко інтегрувати пристрій у будь-яке середовище.
Швидкісний дисплей
Висока частота оновлення дисплея гарантує чіткість зображення в динамічних сценах, що дозволить отримати максимальне задоволення від гри.
Різноманіття інтерфейсів
Thin A15 забезпечує широкі можливості підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 1.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 52 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;Вихід для навушників;Вхід для мікрофону;HDMI |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 21.7 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 254 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Thin |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 46 500 ₴










