Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 — оновлений ноутбук з відомої серії ThinkPad, який легко впізнати за червоним трекпоінтом, фірмовою клавіатурою та стриманим дизайном.
Оснащений 16-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920х1200 та матовим покриттям, на якому зручно відкривати таблиці, презентації, текстові документи, працювати з різними програмами. Співвідношення сторін дисплея чудово підходить для бізнесу та творчості, а завдяки широким кутам огляду та чіткому зображенню він здатен розширити ваші робочі графічні можливості та оживити розваги.
Ця модель має суттєві покращення продуктивності завдяки процесору Intel Core Ultra 5 125U, тому легко справляється з багатозадачністю та складними робочими навантаженнями. Швидка оперативна пам'ять DDR5 і місткий твердотільний накопичувач сприяють комплексному виконанню завдань і процесів, що потребують інтенсивного використання пам’яті.
Насолоджуйтеся аудіо, оптимізованим за допомогою технології Dolby Atmos, і відчуйте переваги шумозаглушення на основі штучного інтелекту, розмиття фону тощо під час відеоконференцій. Завдяки повнорозмірній клавіатурі друкувати зручно навіть за слабкого освітлення. А більша сенсорна панель покращує не лише продуктивність, але й загальну взаємодію з пристроєм. Швидке меню TrackPoint з корисними функціями спрощує багатозадачність і навігацію на великому дисплеї.
Додатковий захист моделі гарантуватиме зчитувач відбитків пальців та програмне забезпечення для розпізнавання обличчя з додатковою ІЧ-камерою. Наявний також ThinkShield для захисту критично важливих даних за допомогою шифрування.
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 — надійний та стабільний у роботі ноутбук для максимальної продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 248 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пал |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 51 499 ₴









