Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool ACN120W-ARGB з підсвічуванням ARGB, класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер із тихим 120 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 156 |
| Вага | 616 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 31.18 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 128 x 75 x 156 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1366;1700;AM3;AM3+;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.24 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴


