Корпус Chieftec VISIO (GM-30B-TG-OP) оснащений загартованими скляними панелями по обидва боки та спереду, а також має двокамерний дизайн, який дає змогу встановлювати останні материнські плати із задніми роз'ємами (сумісні з ASUS BTF і MSI Project Zero). Ця конструкція оптимізує керування кабелями для чистого внутрішнього вигляду і вільного повітряного потоку.
Продумане внутрішнє компонування підтримує встановлення радіаторів до 360 мм зверху та знизу, радіаторів 240 мм на боці материнської плати та вентиляторів для CPU заввишки до 175 мм. Завдяки просторій і добре вентильованій конфігурації можна легко розмістити відеокарти високого класу завдовжки до 410 мм.
Корпус Chieftec VISIO оснащений шістьма заводськи встановленими вентиляторами A-RGB діаметром 120 мм і центральним керувальним пристроєм, що забезпечує синхронізацію ефектів A-RGB і регулювання швидкості вентиляторів через материнську плату. П'ять із цих вентиляторів оснащені лопатями зі зворотним потоком повітря, що забезпечує оптимальний повітряний потік із боків і знизу, не погіршуючи водночас естетики. Для геймерів CHIEFTEC Visio пропонує можливість створити унікальну систему.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на бічній панелі;на задній панелі;на нижній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром;прозора передня панель |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 295 x 390 х 430 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 5 325 ₴








