Серія Zyxel GS1900 - це потужна лінійка 8/10/24/48-портових комутаторів у компактному настільному та стійковому корпусі, що забезпечують підключення по гігабітному Ethernet. Всі моделі підтримують різні варіанти розгортання, які застосовуються у невеликих офісах та переговорних кімнатах, у тому числі на стіні, під столом, на столі та у стійці. За допомогою цих комутаторів можна швидко та з мінімальними зусиллями побудувати високошвидкісну локальну мережу вашої компанії. Крім того, два додаткові слоти SFP у моделях GS1900-10HP/24/24HP/48/48HP забезпечують підключення на швидкостях 100 Мбіт/сек та 1 Гбіт/сек на великих відстанях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Вага | 3.55 кг |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 270 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 100 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 50 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 441 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 683 ₴




