TSW040 - це некерований 8-портовий PoE+ комутатор від Teltonika з 8 портами RJ45 і загальною потужністю 240 Вт, або до 30 Вт на порт. Цей компактний і міцний 8-портовий комутатор також має 2-контактний ввід живлення і вбудований кронштейн на DIN-рейку для легкого монтажу, що робить його ідеальним для промислового застосування. TSW040 має широкий діапазон напруги 7-57 В постійного струму, а діапазон напруги для виходу PoE становить 44-57 В постійного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вага | 0.28 кг |
| Вимоги PoE | PoE 240 Вт |
| Висота | 41.2 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 74.6 мм |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 113 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 747 ₴





