
Система рідинного охолодження ThermalTake Floe RC240 CPU Memory AIO Liquid Cooler (CL-W271-PL12SW-A)
5 439 ₴
- В наявності
- Код: 00-00108708
Thermaltake Floe RC240 CPU & Memory — це перша у світі система рідинного охолодження центрального процесора та модулів оперативної пам’яті. Вона створює найкращі температурні умови для продуктивного функціонування цих двох компонентів персонального комп’ютера. Прилад має яскраве ARGB-підсвічування та є сумісним лише з блоками RAM TOUGHRAM RC. Особливості Thermaltake Floe RC240 CPU & Memory ● Модель Floe RC240 CPU & Memory має конструкцію, яка оптимізована для ефективного охолодження як процесора, так і оперативної пам’яті. Потік рідини проходить через водяний блок ЦП, радіатор, і далі — через водяний модуль пам’яті, забезпечуючи максимальне розсіювання тепла. ● Прилад оснащений високоефективним водоблоком з мідною базовою пластиною. Цей компонент відповідає за інтенсивну циркуляцію рідини, що допомагає підтримувати низьку температуру основної плити та прискорює теплопередачу. ● Система рідинного охолодження укомплектована міцними, але гнучкими трубками. Ці трубки виготовлені з високоякісних матеріалів, що мінімізують втрати холодоагента. Вони відповідають за довготривалу роботу системи без необхідності її частого обслуговування. ● Радіатор Floe RC має щільність ребер, яка сприяє проходженню великого об’єму повітря (FPI: 19). Це значно покращує ефективність охолодження, оскільки вентилятор з високим статичним тиском прискорює розсіювання тепла. ● Thermaltake Floe RC240 CPU & Memory укомплектована двома 120-міліметровими ШІМ-вентиляторами. Завдяки функції широтно-імпульсної модуляції вони зберігають баланс між якісним охолодженням та комфортним рівнем гучності. ● Водний кулер призначений для синхронізації з ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome. Floe RC підтримує материнські плати, оснащені адресним роз’ємом RGB 5 В, що дозволяє безпосередньо керувати світловими ефектами. Окрім цього, він має 7 попередньо встановлених режимів освітлення (хвиля, повне світло, RGB-спектр, потік, пульсація, імпульс і миготіння), які легко перемикати навіть без адресного роз’єму RGB 5 В на материнській платі. Thermaltake Floe RC240 CPU & Memory — це високоякісне комплексне рішення для охолодження найважливіших компонентів вашого ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 274 x 120 x 27 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 5 439 ₴





