Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 1851, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing), рівень шуму - 25 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;2011-3;2066;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 76 x 76 x 58 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 276 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Система підшипників | Ceramic bearing |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 380 ₴








