AZZA Pyramid 360 — система рідинного охолодження довжиною 360 мм, що забезпечить збалансовану продуктивність та ефективність роботи вашої системи. А завдяки яскравому ARGB-підсвічуванню цей компонент стане не лише практичним, а й ефектним доповненням корпусу.
Завдяки швидкості обертання вентилятора від 500 до 2 000 об/хв та значній потужності повітряного потоку помпа працює з низьким рівнем шуму 34 дБ (A), зберігаючи тиху роботу та оптимальну температуру.
Запатентований водяний блок є більш міцним завдяки унікальним прямокутним ребрам радіатора. Крім того, значно збільшена площа контакту з водяними каналами сприяє кращому розсіюванню тепла. Завдяки 12 водяним каналам шириною 2,0 мм кожен, опір водяних блоків значно зменшується. А завдяки потужному водяному насосу охолодження стає ще ефективнішим. Прямокутні підсилювальні складки на обох кінцях ребер покращують стійкість водяного блоку до тиску та згинання під час монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Повітряний потік | 57.5 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір водоблоку | 70 x 85 x 78.5 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 404 x 121 x 35 мм |
| Рівень шуму | 34 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 3 992 ₴




