З Alphacool Eisbaer LT ви отримуєте високопродуктивну компактну систему водяного охолодження, яка майже не поступається своєму старшому братові, Eisbaer AIO. Як і Eisbaer, Eisbaer LT відрізняється від звичайної суміші AIO тим, що під час розробки Alphacool максимально покладалася на звичайні кастомні компоненти. Це дозволяє розширювати Eisbaer LT не тільки за допомогою швидких роз'ємів Eisbaer Ready, але й за допомогою роз'ємів зі стандартною різьбою G1/4". Вони можуть бути замінені на інші моделі в будь-який час. Ще одна особливість — новий тонкий радіатор Slim Radiator завтовшки 25 мм, повністю виготовлений з міді. Оскільки мідь має вдвічі більшу теплоємність, ніж алюміній, оптимальне охолодження гарантовано. Охолоджувач і насос Дно кулера повністю виготовлене з міді та має надтонку структуру поперечних прорізів. Завдяки цим перехресним прорізам і складній системі сопел тепло поглинається надзвичайно швидко і відводиться від процесора. Вбудований насос DC-LT 2 Ceramic — надзвичайно тихий насос, який Alphacool використовує в багатьох своїх продуктах. Насос набагато потужніший, ніж ті, що ви зазвичай зустрічаєте в AIO. Його також можна регулювати за допомогою додаткового адаптера на 7 В, що ще більше знижує і без того низький рівень шуму. Корпус насоса дуже плаский, а алюмінієвий ковпачок надає йому чистого, елегантного вигляду. Фітинги Alphacool використовує стандартні фітинги, які можна знайти в будь-якій стандартній системі водяного охолодження. Компоненти повністю виготовлені з високоякісної латуні та мають різьбу G1/4". Це означає, що фітинги можна легко замінити, як і в стандартній системі. Можливо, вам потрібні інші трубки або ви хочете перейти на HardTubes — ваші можливості широко відкриті. Швидкі роз'єми Швидкі роз'єми Eisbaer LT роблять його сумісним з усіма іншими продуктами Eisbaer Ready, такими як кулер Eiswolf GPX-Pro або зовнішній радіатор Eiswand. Обидва продукти використовують один і той самий насос, що ідеально підходить для швидкого та легкого розширення контуру охолодження. Крім того, ви можете використовувати комплект розширення або швидкороз'ємні з'єднувачі Alphacool HF (доступні окремо) для інтеграції інших компонентів у систему. Трубки Компактні, але стандартні трубки розміром 11/8 мм були обрані компанією Alphacool. Для запобігання перегинів у трубках використовуються пружини, що запобігають перегинам. Це дозволяє легко прокладати трубки навіть в обмеженому просторі, що означає, що Eisbaer LT легко встановлюється навіть в компактних корпусах. Радіатор Alphacool інтегрувала абсолютно новий ультратонкий радіатор товщиною 25 мм. На відміну від більшості систем AIO, радіатор Alphacool виготовлено не з дешевого алюмінію, а з високоякісної міді. Маючи вдвічі більшу теплоємність, мідь значно підвищує ефективність охолодження радіатора. Це особливо помітно, коли ви досягаєте межі продуктивності радіатора. У той час як температура в алюмінієвих радіаторах поступово зростає досить швидко, мідні радіатори можуть утримувати стабільну температуру набагато довше. Вентилятори Alphacool Core — це тихий і ефективний вентилятор з широким діапазоном регулювання до 2500 об/хв. Вентилятор, керований за допомогою ШІМ-сигналу, особливо добре підходить для радіаторів. Вісь вентилятора з подвійним підшипником має плавний хід і забезпечує тривалий термін служби, а також безшумну роботу. На перший погляд, Eisbaer LT виглядає як типове рішення CPU AIO, але придивившись уважніше, ви побачите, що Eisbaer LT значно випереджає конкурентів. Завдяки мідному радіатору та блоку охолодження його потужність охолодження величезна, а швидкі роз'єми та спеціальні компоненти водяного охолодження дозволяють легко розширювати систему. Крім того, у вас є варіанти продуктів, які можна під'єднати до Eisbaer LT без необхідності дозаправки — наприклад, зовнішні радіатори, радіатори з попереднім заповненням і кулери для відеокарт. Асортимент продукції постійно розширюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alphacool |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 330 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 69 x 69 x 38.3 мм |
| Розміри радіаторів | 276 x 120 x 27 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 3 802 ₴









