- Дизайн CycloBlade: Зосередження повітряного потоку та зниження рівня шуму.
- ARGB GEN2: Налаштуйте ідеальні світлові ефекти за допомогою MSI CENTER.
- Трубки EPDM: Довговічна та ефективно запобігає випаровуванню охолоджуючої рідини.
- Предвстановлені вентилятори: економія часу встановлення та зручність складання.
- Покращене охолодження для стабільної роботи ІІ: Точне націлювання джерела тепла для стабільної роботи процесора.
- Проста установка: Попередньо встановлений кронштейн UNI (1700/1851/AM4/AM5).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2050 об/хв |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Сокет | 1700;1851;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle bearing) |
| Тиск | 2.59 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴










