Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 1851, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - немає, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 25 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 50 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;1851;2011-3;2066;AM4;AM5;1156;2011 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тиск | 2.16 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 743 ₴










