ID-COOLING DX240 MAX — ефективна система рідинного охолодження, призначена для відведення тепла від процесора та охолодження інших компонентів материнської плати. Оснащена великим радіатором з двома вентиляторами, що забезпечує чудову ефективність охолодження та низький рівень шуму.
СРО має потовщені трубки високої щільності, зовнішня сторона яких обгорнута багатожильним міцним нейлоном. Вони створені, щоб протистояти розтягуванню, згинанню або пошкодженню трубок для захисту від протікання та випаровування рідини, що охолоджує. Має міцну раму та лопаті вентилятора, що спричиняє кращу продуктивність та подовжує термін служби компонентів.
Вбудовані світлодіоди RGB на помпі випромінюють чарівні кольори та мають різні світлові ефекти, тому допоможуть оживити вашу систему та додати збірці яскравого акценту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2150 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;1851;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тиск | 2.83 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 3 160 ₴








