Asus ROG Ryuo III 360 ARGB — комплексна система водяного охолодження процесора з яскравою підсвіткою ARGB. Призначена для ефективного відведення тепла від компонента та забезпечення стабільної роботи системи. Здатна задовольнити потреби просунутих користувачів, яким потрібна більша потужність охолодження. Підходить для всіх вказаних сокетів.
Налаштовуйте колір і ефекти, які відображаються на вентиляторах ARGB і екрані AniMe Matrix, а потім синхронізуйте з широким діапазоном системних компонентів, сумісних з Aura, щоб створити єдину тему для вашої збірки.
Головні характеристики:
- преміальні вентилятори ROG ARGB забезпечують високий потік повітря та оптимізований рівень шуму;
- алюмінієві компоненти та вакуумне покриття для довговічності та флагманської естетики;
- насос Asetek 8-го покоління оснащений 3-фазним двигуном, який забезпечує максимальну ефективність охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 120 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70.07 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 399.5 х 120 х 30 мм |
| Рівень шуму | 36.45 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 3.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 12 500 ₴







