1851, 24 ядра, 24 потоків, 2.5 GHz, 5.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, Кеш-пам'ять - 36 MB Intel Smart Cache, L2: 40MB, Intel Graphics, Arrow Lake, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 2.5 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2025 |
| Інтегрована графіка | Intel Graphics |
| Кеш-пам'ять | 36 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 24 потоків |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.00 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 GB |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 40MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Arrow Lake |
| Сокет | 1851 |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 622 ₴




