- Підтримка настільних процесорів AMD Ryzen™ серії 9000/8000/7000
- Підтримка пам'яті DDR5, двоканальної DDR5 8000+ MT/s (OC)
- Ультрапродуктивність: Пряма система живлення 7+2+1 з P-PAK, 8-контактні роз'єми живлення процесора, Core Boost, Memory Boost, 6-шарова друкована плата із потовщеної міді завтовшки 2 унції
- Frozr Guard: Збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET з теплопровідністю 7 Вт/мК, додаткові дросельні теплові прокладки та EZ M.2 Shield Frozr II створені для високопродуктивної системи та безупинної роботи.
- EZ DIY: EZ M.2 Shield Frozr II, EZ M.2 Clip II, EZ PCIe Clip II та EZ Antenna
- Блискавична гра: Слот PCIe 4.0 та Lightning Gen 4 x4 M.2
- 2,5G LAN з рішенням Wi-Fi 7: чудове рішення для професійного та мультимедійного використання, що забезпечує безпечну, стабільну та високошвидкісну роботу в мережі та передачу даних
- Audio Boost: Порадуйте свої вуха студійною якістю звуку для максимально повного занурення в ігровій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 5 шт. |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири;4 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4;Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;1 x M.2 2280;1 x TPM;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 5Gbps Type-C;2 x USB 5Gbps;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B840 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16;4 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek 8125D |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 615 ₴





