ROG Strix B850-F Gaming WiFi створено для домінування на процесорах AMD Ryzen серії 9000 для настільних ПК. Його передова конструкція живлення та рішення ШІ забезпечують максимальну продуктивність. Крім того, загальна підтримка 19 USB-портів, включаючи USB 20 Гбіт/с, а також WIFI 7 і 2,5 Гбіт/с Ethernet, забезпечує передові можливості підключення. Ця материнська плата забезпечує потужність і швидкість, необхідні для елітних ігор і вимог передових додатків AI PC.
ROG Strix B850-F витончений і стриманий, що дозволяє легко поєднувати його з широким спектром системних компонентів. Його темно-чорна друкована плата та відповідні металеві радіатори створюють темний і насичений вигляд, а легке RGB-підсвічування на кожусі вводу/виводу дає змогу залишатися поза увагою радара або робити сміливі заяви.
Материнські плати ROG Strix оснащені технологією ASUS Aura, яка забезпечує повне керування освітленням і безліч попередніх налаштувань як для вбудованих світлодіодів RGB, так і для аксесуарів сторонніх виробників. Ефекти можна легко синхронізувати між сумісними відеокартами ROG, моніторами, клавіатурами та мишами, щоб ваші налаштування виглядали єдино.
Материнська плата Strix B850 підійде лише для найшвидших. Завдяки вбудованому порту USB 20 Гбіт/с разом із потужними можливостями розгону, підтримкою швидшої двоканальної пам’яті DDR5, технологією AMD EXPO і підтримкою PCIe 5.0 як для графіки, так і для NVMe, ви можете грати в найвимогливіші ігри та виконувати свої масштабні проекти з революційною продуктивністю. материнської плати AMD серії 800 і AMD Ryzen 9000, Процесори серії 8000 і 7000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4;Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;3 x M.2 2280;2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 10Gbps Type C;1 x USB 5Gbps;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode);1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний;оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 14 676 ₴










