Кулер для корпуса TITAN TFD-6010HH12B
Особливості: розміри вентилятора: 60 x 60 x 10 мм. Живлення: 12 В постійного струму. Струм: 0.22 А. Потужність: 2.64. Швидкість: 4800 об / хв. Повітряний потік: 20.18 фут / хв. Рівень шуму: 36 дБА. Роз'єм: 3-контактний. Тип ковзання: 2x шарикопідшипник.
Компанію під назвою Titan Computer заснувала група прогресивних і талановитих тайваньських інженерів. На даний момент дане підприємство є провідним світовим виробником такої продукції, як кулери, засоби охолодження і тепловідводи для процесорів, відеокарт, блоків живлення, корпусів персональних комп'ютерів, вінчестерів.
З метою збереження провідних позицій на світовому ринку, тайванська компанія Titan регулярно випускає нові моделі продукції, які відповідають найбільш сучасним тенденціям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 60 х 60 х 10 мм |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Споживаний струм | 0.22 А |
| Тип підшипника | 2 шарикопідшипника (2 підшипника кочення) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴


