Вентилятор 140 mm Cooling Baby 14025S Green, 140x140x25мм HB 1200 об/хв 25дБ, SB 12В 0.25A, 4pin MOLEX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | LED |
| Розмір | 140 x 140 x 25 мм |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

