Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Особливості | немає |
| Розмір | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 40 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴





