Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4250RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 450RPM |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 40 dB |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴





