Комп'ютер Vinga Advanced, з операційною системою Windows 11 Pro, демонструє приголомшливу потужність, функціональність і надійність. В ході виготовлення всіх його комплектуючих були використані кращі технології виробництва IT-обладнання.
Секрет швидкодії і стабільності роботи
Для оснащення моделі інженери компанії Vinga вибрали тільки такі пристрої, які ідеально поєднуються між собою. Їм вдалося сформувати ретельно збалансований апаратний комплекс, в якому кожна дрібна деталь сприяє досягненню загальної мети і додає свою дещицю в скарбничку продуктивності всього системного блоку.
Будь-який окремий компонент системи працює гранично ефективно і забезпечує максимальну злагодженість процесів при обробці великих масивів даних, в ході паралельного вирішення великої кількості складних завдань.
Стійкість до зносу і довговічність
У 99% випадків деталі цього системного блоку виходять з ладу значно пізніше того, як закінчиться гарантований термін безаварійної експлуатації. Настільки вражаючих результатів вдалося домогтися завдяки чітко вибудуваній схемі контролю якості, яка застосовується на кожному етапі виробництва.
Роботизована апаратура своєчасно виявляє на деталях навіть мінімальні відхилення від технологічних норм. Після випуску з конвеєра готові вироби піддаються багатовекторневому тестуванню. Примірники, які не відповідають встановленому переліку технічних характеристик, автоматично відсіваються в брак. Тому практично відсутня ймовірність потрапляння в збірку неякісних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вага (кг) | 4.67 кг |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 422 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 405 |
| Додатково | вікно на боковій панелі |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Модель корпусу | Vinga Smart-500W |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також шукають | до 25000 грн;до 30000 грн;з Windows;системні блоки |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Ширина, мм | 198 |
| Характеристики процесора | |
| Чипсет | Intel H610 |
| Модель процесора | 12400 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 23 888 ₴



