Великі можливості — компактні розміри
Серія INSPIRE гармонійно поєднує елегантний компактний дизайн із передовою продуктивністю, пропонуючи широкі можливості та забезпечуючи бездоганну сумісність із компактними збірками.
Компактність для безмежної творчості
Відеокарти серії INSPIRE створені у компактному формфакторі, що робить їх ідеальним вибором для професіоналів творчих сфер, які прагнуть до більшої продуктивності.
Система охолодження з трьома вентиляторами
Три вентилятори та великий радіатор забезпечують ефективне й тихе охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.7 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 904 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5070 Ti |
| Довжина: | 288 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 288 x 112 x 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2482 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 794 ₴







