MODECOM SMART 15 сповнений розумних рішень. Він виготовлений з модної, але водонепроникної тканини для додаткового захисту вашого ноутбука. Завдяки універсальному дизайну, інтелектуальним функціям і комфорту MODECOM SMART 15 допоможе вам організувати речі, які ви носите з собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 380 мм |
| Ширина основного відділення | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,7 кг |
| Гарантія | 0 |
| Особливості | бічні кишені;вихід для кабелю;регулируемые лямки |
| Спинка | ортопедична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴










