ProLite X4373UHSU-B1 — це 43-дюймовий монітор Ultra HD 4K з функцією PbP (картинка за картинкою), що дозволяє одночасно відображати вміст із чотирьох різних входів сигналу. Екран, розділений на чотири частини, пропонує користувачам приладову панель, що дорівнює чотирьом дисплеям Full HD, без рамки, що заважає вашому огляду, заощаджуючи клопоту за допомогою кількох кабелів. Технологія панелі VA гарантує вражаючий огляд, постійну передачу кольору, чудову чіткість і широкі кути огляду 178°. Технологія без мерехтіння та функції зменшення синього світла допомагають зменшити втому очей і забезпечити комфорт користувача навіть у довгі дні. HDMI, DisplayPort, USB-концентратор і роз’єм для навушників забезпечують сумісність з різними пристроями та медіа-платформами. Незалежно від того, чи працюєте ви з професійними інструментами для редагування, вам потрібне величезне полотно для графіків і малюнків або перебуваєте в контрольованому роздрібному середовищі, підвищте свою продуктивність за допомогою одного iiyama X4373UHSU.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;2 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 42.5" |
| Кількість динаміків | 2 x 7 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.245 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Розміри з підставкою | 977.5 x 621.5 x 251 мм |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 3мс |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 29 855 ₴






