Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1600RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 32.6 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Повітряний потік | 76.8 CFM |
| Розмір | 140 x 140 x 25 мм |
| Рівень шуму | 32.6 дБ |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴






