Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 29.9 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Підсвітка | ARGB |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Гарантійний термін | 12 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 x 120 x 26 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994 ₴







