Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 80 x 80 x 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴

