Торгова марка Titan пропонує кулери для різних комплектуючих комп'ютера: процесора, графічних карт, жорстких дисків і чіпсета, а також для ігрових приставок. Продукція цієї торгової марки відрізняється хорошою продуктивністю і при цьому невисокою ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 95 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 47.6 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Покращення втулкової системи | Z-axis Bearing |
| Під сокет | 1151;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 24.8 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Система підшипників | втулка (підшипник ковзання) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴




