Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2800 об/хв ± 10%, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 35.2 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2800 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2011-3;2066;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 94 х 94 х 47 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴






