
Кулер до процесора ID-Cooling Frozn A620 ARGB White (FROZN A620 ARGB White)
3 212 ₴
- В наявності
- Код: 00-00157650
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 29.9 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1851, 1156, AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір (загальний) | 154 x 142 x 120 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.9 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 212 ₴





