Мобільний телефон ERGO F241 Dual Sim виконаний в яскравому дизайні: корпус-розкладачка чорного кольору має стильну форму. Він міцний та надійний. Дисплей у 2.4 дюймовий з роздільною здатністю у 240x320 дозволяє переглядати улюблений контент і читати повідомлення, а завдяки великій зручній клавіатурі, набирати телефонні номери або текстові повідомлення дуже легко.
Батарея у 1000 мА/год, підтримка єдиного GSM-стандарту та два роздільні слоти для SIM-карт дозволяють бути в доступі 24/7. Завдяки можливості використовувати дві сім-карти, власник телефону може обрати найвигідніші тарифи різних операторів, а також розмежовувати особисті та ділові дзвінки.
Телефон має клавішу SOS, яка дає можливість зберегти кілька найбільш використовуваних номерів. У разі необхідності, за допомогою одного натискання, на них можна відправити завчасно підготовлене текстове повідомлення.
Разом з мобільним телефоном ERGO F241 Dual Sim власник отримуєте не тільки цілий спектр таких корисних вбудованих додатків, як FM-радіо, аудіо, відеоплеєр, файл-менеджер, ліхтарик, але і можливість виходу в інтернет завдяки 2G мережі. Підтримка microSD-карти до 32 Гб дозволяє завантажувати улюблені медіафайли онлайн, так через Bluetooth.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оснащення | FM-радіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | micro USB |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 103 грам |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 1 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 Mb |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 103 х 51 х 16.7 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Тип SIM-картки | Micro |
- Ціна: 1 038 ₴





