Приголомшлива конфігурація
Привнесіть сучасну елегантність у будь-який простір за допомогою приголомшливого нового покриття Platinum Silver і тонкої текстурної задньої панелі, яка надає вашому монітору унікальний вигляд. Крім того, висока функціональність поєднується з чудовим стилем із тристоронньою ультратонкою рамкою, яка дозволяє бачити більше, не відволікаючи уваги на цьому 27-дюймовому екрані.
Чудовий екран
Відчуйте в 4 рази більше деталей на екрані, ніж у FHD, завдяки неперевершеній чіткості та яскравим кольорам із роздільною здатністю UHD (3840 x 2160) із підтримкою HDR. А технологія In-Plane Switching (IPS) разом із кольоровим покриттям 99% sRGB дає змогу бачити надзвичайні кольори під широким кутом огляду.
Комфорт на першому місці
Налаштуйте свої погляди за допомогою підставки з регульованою висотою та монітора, який нахиляється, повертається та повертається, щоб ви виглядали якнайкраще і відчували себе якнайкраще під час робочих сеансів або перегляду фільмів.
Універсальні можливості підключення
Легко заряджайте та підключайте свій ноутбук за допомогою порту USB-C і живлення потужністю 65 Вт. Це рішення з одним кабелем зменшує безладу кабелів для робочого столу без перешкод і передає живлення, відео, аудіо та дані — все одночасно.
Ідеальні порти
Заряджати та підключати пристрої зберігання даних, мобільні телефони та інші периферійні пристрої стало простіше завдяки зручно розміщеному порту USB 3.2 Gen 1 Type-A із швидким доступом.
Привабливе аудіо
Перетворите свій монітор на розважальний центр із подвійними вбудованими динаміками потужністю 3 Вт.
Безперебійне перемикання
Вбудовані подвійні порти HDMI залишають ваші пристрої завжди підключеними і дозволяють без зусиль перемикатися між потоковим потоком і іграми на консолі.
Більше способів багатозадачності
Залишайтеся організованими між програмами, електронними листами та вікнами на одному екрані за допомогою Dell Easy Arrange. Ви також можете переглядати кілька типів вмісту з двох різних джерел комп’ютера одночасно за допомогою Picture-by-Picture (PBP) або вибрати режим Picture-in-Picture (PIP), який дає змогу переглядати два зображення одночасно.
Ігри для дозвілля
Плавний досвід без розривів із технологією AMD FreeSync™ із частотою оновлення до 60 Гц.
ComfortView
Цей сертифікований TÜV монітор має екран без мерехтіння з функцією ComfortView, яка зменшує шкідливе синє світло. Він розроблений, щоб допомогти зменшити втому очей навіть при тривалому перегляді – як ваш наступний кіномарафон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х USB Type-C;2 x USB 3.2;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.1554 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 17 229 ₴










