Створений для тривалої роботи
ASUS TUF Gaming 1200W Gold поєднує в собі військову міцність, флагманський дизайн вентиляторів і захист друкованої плати для ефективної та довговічної подачі живлення. В результаті вийшов блок живлення, який надійно живитиме вашу техніку на довгі роки.
Компоненти TUF
Завдяки компонентам військового класу, зокрема конденсаторам, розрахованим на роботу при 105°C і термін служби до 170 000 годин, ASUS TUF Gaming 1200W Gold дає вам можливість бути впевненим у своїх силах.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора
Удвічі довший термін служби. 135-міліметровий вентилятор, що обертається на подвійному кульковому підшипнику, забезпечує зразкове охолодження, яке працює вдвічі довше, ніж конструкція з підшипником кочення.
Захисне покриття плати
Захисне конформне покриття обволікає друковану плату для захисту від коротких замикань, спричинених вологою, пилом і сміттям.
Сертифікація за стандартом 80 Plus Gold
TUF Gaming 1200W Gold оснащений ефективними японськими конденсаторами з низьким коефіцієнтом ESR, що забезпечують ефективну роботу, а також має статус 80 PLUS® Gold. Це означає, що він забезпечує до 92% ефективності, що призводить до меншого нагрівання, зниження шуму вентиляторів і підвищення надійності.
Сумісність з ATX 3.0
Останні оновлення специфікацій енергоспоживання вже встигли набрати чинності. Стандарт ATX 3.0 запроваджує більш жорсткі вимоги до регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і TUF Gaming 1200W Gold повністю відповідає цьому стандарту. У комплекті з блоком живлення поставляється 16-контактний кабель PCIe, готовий до подачі живлення до 600 Вт на відеокарти PCIe Gen 5.0, що відкриває широкі можливості.
Конструкція вентилятора Axial-tech
Конструкція вентилятора Axial-tech передбачає зменшену втулку вентилятора, що забезпечує довші лопаті, і бар'єрне кільце, яке збільшує тиск повітря, що направляється вниз. Для блоків живлення серії TUF Gaming ми збільшили діаметр вентилятора до 135 мм, щоб він забезпечував прохолоду на низьких обертах і водночас створював менше шуму.
Повністю модульні протравлені кабелі
Повністю модульний набір кабелів, що входить до комплекту, протравлений, щоб забезпечити такий самий естетичний вигляд, як і кабелі в гільзах, але трохи більшу гнучкість для використання в обмеженому просторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 99А |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1200 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для майнінгу;модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2pin, 2x16pin (12VHPWR) |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 10 527 ₴










