Zalman ZM-F3 FDB (SF) - 120 мм безшумний вентилятор з захистом від вібрацій, призначається для установки в корпус.
Особливості:
Гарантована напрацювання на відмову 150000 годин
Структура гідродинамічного підшипника (FDB) генерує високий тиск олійною прошарку в точках перетину мікроканалів, що запобігає тертя між валом вентилятора і підшипником, тим самим підвищуючи тривалість його роботи та забезпечуючи безшумність.
Противовибрационные силіконові вставки
Силіконові противовибрационные вставки поглинають вібрації, вироблені при терті вентилятора про корпус.
Регульована швидкість обертання
В комплект входить резисторний кабель (RC56), керуючий вхідним напругою, що дозволяє користувачеві регулювати швидкість обертання і рівень шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



