Jonsbo HF1215 Black RGB — кулер для корпусу, покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. За одну хвилину виріб виконує до 1800 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора конекторів 3pin та 4pin. Вентилятор оснащений RGB-підсвіткою.
Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка виконана в чорному кольорі. Даний виріб підійде для корпусу з прозорою структурою та ігрових систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 700RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 15 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 г |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Споживаний струм | 0.30 А |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.0 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴










