Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 8 3, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Bottom 3x12 см, Side 6x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 163 мм, PSU - 200 мм, 285 х 450 х 446 мм, 11 кг, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 11 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.2;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (4 в відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 163 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з вертикальним встановленням відеокарти;прозора передня панель;регульований т |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 285 х 450 х 446 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | ASUS TUF Gaming GT502 Plus |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | круті;прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 557 ₴










