ATX 12V v3.1, 850 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 6x6+2 pin, 1x12VHPWR, SATA - 8, Peripheral - 3, +12V1 - 83A, 1x135 мм, 140 x 150 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 83A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 7 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 563 ₴










