для мережевого обладнання, для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 495 Вт, 825 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 140-300 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 105 x 334 x 168 мм, 6.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.8 кг |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Вихідна напруга | 825 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴



