ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090
Архітектуру NVIDIA Blackwell поліпшено завдяки поліпшеному охолодженню та подачі живлення, посилено міцними посиленнями для виняткової довговічності. Захоплюйте, завантажуйте і домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX 5090, розробленою для роботи в найсуворіших умовах і забезпечення неперевершеної продуктивності.
Дроселі та МОП-транзистори TUF
Сертифіковані військові дроселі TUF і МОП-транзистори забезпечують надійне подавання живлення на процесор, що може допомогти підвищити стабільність системи.
Конденсатори TUF
Чорні металеві конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший температурний діапазон і в 2.5 раза триваліший термін служби, ніж стандартні конденсатори.
Термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом
Преміальна термопрокладка з фазовим переходом для графічного процесора, ефективно заповнюючи зазори між графічним процесором і тепловим модулем, забезпечує чудову теплопровідність і поліпшене розсіювання тепла, гарантуючи оптимальну продуктивність і довговічність відеокарт за високих навантажень.
Захисне покриття друкованих плат
Захисне конформне покриття покриває друковану плату, допомагаючи захистити її від коротких замикань, спричинених вологою, пилом або сміттям.
Подвійні шарикопідшипники вентилятора
Подвійні шарикопідшипники забезпечують тривалий термін служби до 80 000 годин, удвічі перевищуючи термін служби підшипників ковзання і перевершуючи гідродинамічні підшипники. Це допомагає забезпечити довготривале, надійне та безшумне охолодження.
Майстерність охолодження
У цій вдосконаленій системі охолодження використовується ексклюзивна технологія виробництва ASUS MaxContact, термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом і ефективні вентилятори Axial-tech, які забезпечують чудові теплові характеристики, оптимізований повітряний потік і безшумну роботу - і все це в міцному вентильованому металевому корпусі.
MaxContact
MaxContact - це спеціальний виробничий процес ASUS, який ефективно збільшує площу поверхні теплорозподілювача, що розташований на вершині графічного процесора, на 5%, як порівняти з традиційними конструкціями. Це покращує температуру до 2°C у поєднанні з великим масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.6 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5090 |
| Довжина: | 348 |
| Інтерфейси | 2 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 32 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 348 x 146 x 72 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2550 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 208 ₴










