ASUS Vivobook Pro 15 N6506MV — надійний ноутбук для роботи та ігор, що стане незамінним помічником у творчості та ідеально впишеться в сучасний стиль життя.
Оснащення новітнім 15,6-дюймовим дисплеєм ASUS Lumina OLED з роздільною здатністю 3K й частотою оновлення 120 Гц. Сертифікація PANTONE Validated підтверджує високу точність відтворення кольорів, що сприятиме створенню надзвичайно реалістичного зображення. Комфорт для очей під час тривалого перебування перед дисплеєм підтверджує стандарт ергономічності TÜV Rheinland.
Сучасний процесор Intel Core Ultra 7 155H містить модуль AI Boost NPU, який забезпечує швидку й енергоефективну обробку даних для потреб ШІ. Таким чином, цей ноутбук ідеально підходить для запуску сучасного програмного забезпечення з можливостями штучного інтелекту. Підтримує 16 ГБ високошвидкісної оперативної пам'яті DDR5, а для зберігання даних оснащений швидкісним та містким SSD-накопичувачем.
Якісну графіку гарантуватиме потужна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060 з мультиплексором MUX Switch. що задовольнять потреби креативних людей та дозволить розширити їхні можливості для творчості. Унікальна система охолодження IceCool Pro з парою вентиляторів і п’ятьма мідними трубками забезпечує надійну й стабільну роботу всієї системи.
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями ноутбук пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких порт Thunderbolt 4 (40 Гбіт/с), порт USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою технології Power Delivery та два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI 2.1. Наявні також картридер SD і комбінований аудіороз’єм.
ASUS Vivobook Pro 15 N6506MV — ідеальна модель для пошуку й відкриття нових горизонтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core U7-155H (3.8 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1620 (WQHD) (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 51 991 ₴







