
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16LN11/8G)
923 ₴
- В наявності
- Код: 00-00167499
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16LN11/8)
Оперативна пам'ять комп'ютера або ноутбука - це один з найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за швидкодію додатків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані і команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій. Основні характеристики - це тип оперативної пам'яті; Об `єм; тактова частота; тайминги (або латентність) оперативної пам'яті; фірма виробник.
Тому, плануючи апгрейд свого комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16LN11/8). Адже збій в роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Також, вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам'яті, а, значить, і всієї системи в цілому .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden memory |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | немає |
| Таймінги | CL11-11-11 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
- Ціна: 923 ₴
