
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Patriot Venom Black (PVV532G600C30K)
21 062 ₴
- В наявності
- Код: 00-00141158
Пам'ять 16Gb x 2 (32Gb Kit) DDR5, 6000 MHz, Patriot Venom, Black (PVV532G600C30K) Пам'ять Viper Venom DDR5 виготовлено з компонентів преміумкласу, вона проходить 100% ручне тестування на кожному етапі виробництва, як гарантія першокласної якості та надійності. Позамежна швидкість Viper Venom DDR5, зі швидкістю роботи до 7400MT/s, являє собою потужне поєднання продуктивності та ефективності, завдяки сучасним схемам генерації тактових імпульсів і синхронізації. Контроль енергоспоживання та регулювання температури Завдяки інноваційним технологіям, модулі пам'яті Viper Venom DDR5 забезпечують ефективну роботу і низьке енергоспоживання, що подовжує термін служби модулів. Viper Venom DDR5 забезпечені обмеженою довічною гарантією, разом із високоякісними компонентами та ретельними випробуваннями в процесі виробництва, для повного спокою користувачів. Неперевершене співвідношення ціни та якості, модулі пам'яті Viper Venom - сьогодення і майбутнє стандарту DDR5. Посилена стабільність системи З технологією On-die ECC, Viper Venom DDR5 може виправляти однобітові помилки і виявляти багатобітові, забезпечуючи цілісність і точність даних, гарантуючи роботу системи в разі виникнення помилок у високопродуктивних середовищах. Вбудована мікросхема управління PMIC допомагає збільшити швидкість роботи, контролюючи енергоспоживання і виділення тепла. Підтримка Intel XMP 3.0 і AMD EXPO Viper Venom DDR5 підтримує профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO. Нескінченні можливості налаштування У серію Viper Venom DDR5 входять моделі з унікальною світловою RGB-панеллю з нескінченними можливостями налаштування. Ексклюзивний застосунок Viper RGB дає змогу геймерам синхронізувати світлові ефекти з іншими пристроями, для створення цілісної ігрової системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 32 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Таймінги | CL30-40-40-76 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 6000 MHz |
- Ціна: 21 062 ₴



