
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz ATRIA (UAT43200CL22K1/16)
5 128 ₴
- В наявності
- Код: 00-00092300
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для забезпечення якості модулів пам'яті ATRIA відбирають найкращих постачальників компонентів, модулі мають гарантовану сумісність. Завдяки багатоступеневому контролю якості та ретельному тестуванню кожної виробленої пам'яті марки ATRIA, до рук клієнтів потрапляє продукція найвищого рівня надійності та якості виготовлення. Розширте можливості наявного обладнання за допомогою модулів пам'яті від ATRIA. Робота в інтернеті, дивіться потокове відео або граєте в найвимогливіші відеоігри - пам'ять ATRIA налаштована на забезпечення максимальної продуктивності та надійності. У комплекті йде інструкція зі встановлення та гарантійний талон українською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | немає |
| Таймінги | CL22 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 128 ₴


