
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz AMD (R534G1601U1S-U)
509 ₴
- В наявності
- Код: 00-00045994
Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також багато інших завданнь. Пам'ять забезпечить Вам швидку результативну роботу за комп'ютером і комфортний відпочинок! DDR3 SDRAM - це третє покоління синхронної динамічної пам'яті з довільним доступом і подвоєною швидкістю передачі даних.
Переваги в порівнянні з DDR2:
- більш висока пропускна здатність (до 19200 МБ/ с),
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення),
- менше енергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
Модулі пам'яті DDR3 4GB 1600 MHz AMD (R534G1601U1S-U) створені на базі новітнього покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії, модулі пам'яті DDR3 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК. Модулі пам'яті DDR3 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.5 В |
| Об'єм одного модуля | 4 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | немає |
| Таймінги | CL11-11-11 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
- Ціна: 509 ₴
