Універсальний продуктивний PoE-комутатор з Plug and Play. Завдяки відповідності стандарту PoE+ 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 250 Вт для 16 портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, створення відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SG1218MP повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;RoHS |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт;PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 180 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 44 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість портів | 18 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 711 ₴



