KV - 560, Діаметр статора - 35 мм, Висота статора - 30 мм, Діаметр валу - 5 мм, Максимальна потужність - 2250 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Вага | 305 г |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| KV | 560 |
| Висота статора | 30 мм |
| Гарантія | 1 |
| Діаметр валу | 5 мм |
| Діаметр статора | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴


